Tüm Kategoriler
EN

Ana Sayfa>Hakkımızda

HAKKIMIZDA

                       

Guangdong Cawolo Hidrojen Technology Co., Ltd. kapsamlı bir yüksek teknoloji kuruluştur. Fabrika, Foshan Nanhai Yeni Işık Kaynağı Sanayi Üssü'nde yer almaktadır.

                       

Cawolo bir üye birimdir Foshan Hidrojen Enerji Sanayi Dernek. Fabrika kesinlikle kalite sistem standardını benimser, ürünlerin çoğu CE sertifikasını geçmiştir ve aynı anda birçok patente sahiptir.

                       

Cawolo'nun kendi temel patentli teknolojisi vardır: ultra yüksek konsantrasyonlu hidrojen-oksijen ayırma hidrojen üretim teknolojisi. Şu anda, bir hidrojen sağlığı paylaşım ekosistemi inşa etmeye ve geliştirmeye ve aktif olarak dönüşümün dönüşümüne öncülük etmeye kararlı, yüksek standartlı bir hidrojen bilim ve teknoloji müzesi sergi salonu inşa etti. küresel hidrojen endüstrisi.

                       

Cawolo, 15 yılı aşkın bir süredir su arıtma alanında elektroliz ekipmanlarının teknik geliştirme ve ürün geliştirmesine kendini adamıştır ve ürünler yurtiçinde ve yurtdışında satılmaktadır. Mevcut endüstriyel ürünlerin ve ev ürünlerinin iki serisi vardır: hidrojen su jeneratörü, hidrojen su makinesi, Alkali su iyonlaştırıcı, hidrojen göz masajı, hidrojen inhalasyon makinesi, vb.

                       

Endüstriyel ürünler şunları içerir: (tarımsal sulama ve yetiştirme için) büyük hidrojen su makinesi, su arıtma makinesi, ticari su iyonlaştırıcı, büyük hidrojen su üreteci, güçlü alkali / asidik elektrolize su üreteci; elektrolize su jeneratörü.


FABRİKAMIZ

bt
bt
bt
bt

sertifika

bt
bt
bt
bt
bt
bt
bt